Ofertă acceptată Cumpărare directă

ESET PROTECT Entry On Prem - 75 licente

Număr anunț
DA40986444
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal (CUI 18073706)
Furnizor / câștigător
AXEL SOFT IT GROUP SRL (CUI RO14594957)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
13.08.2026 09:48
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.