Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
Proiectare (DTAC+DTOE+Proiect Tehnic+Detalii de Executie+Asistenta tehnica) si Executie lucrari pentru Obiectivul: “Reabilitare retea de apa pe strada Basarabilor si str. Centura Basarabilor, Mun. Slatina, Jud. Olt
- Număr anunț
- SCN1178689
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.369.488,64 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 18:03
- Termen limită
- 10.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278031
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278031.pdf
- Modele Formulare.doc.p7s
- Parte tehnica.rar.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
27.08.2026 12:57Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178689.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.369.488,64 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.