În evaluare
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul de investitie ”Construire sala de sport in Comuna Siminicea, judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1178694
- Autoritate contractantă
- Comuna Siminicea (CUI 4327499)
- Cod CPV
- 45212222-8 · Lucrari de constructii de sali de gimnastica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.905.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 20:22
- Termen limită
- 01.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278077
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (4)
-
24.08.2026 17:20
-
24.08.2026 17:19
-
24.08.2026 17:18
-
18.08.2026 18:23Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278077.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DURABILD PROJECT S.R.L. CUI 42962728
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MARI IDEAL CONSTRUCT CUI 36188526
Asociați 1
AGI CONSTRUCT SRL CUI RO 13025830
Terți + subcontractanți 1
DALUBUILD CONSTRUCT S.R.L. CUI 39686991
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. CUI 34982660
Subcontractanți 3
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
MOB VAD SRL CUI RO 14656235
PRODEVAL SRL CUI 16976996
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.