În desfășurare
Anunț de participare
IMBRACAMINTI BITUMINOASE USOARE PE PIETRUIRI EXISTENTE,COMUNA SADOVA, JUDETUL DOLJ -modificare tema
- Număr anunț
- SCN1178696
- Autoritate contractantă
- COMUNA SADOVA (CONSILIUL LOCAL SADOVA) (CUI 4553437)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.474.737,07 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 22:17
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277934
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
27.08.2026 08:58Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178696.pdf
-
25.08.2026 14:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.474.737,07 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.