Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BONURI VALORICE COMBUSTIBIL
- Număr anunț
- DA40616002
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.256,28 RON
- Valoare atribuită
- 39.256,28 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 11:12
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.256,28 RON
din 39.256,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro