Număr anunț
DA40951092
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
CALIBI S.R.L. (CUI RO8713476)
Cod CPV
15240000-2 · Peste in conserva sau cutie si alte tipuri de peste preparat sau in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240 RON
Valoare atribuită
2.240 RON
Data publicării
06.08.2026 12:29
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
09.08.2026 23:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.240 RON

din 2.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.