Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de indepartare a vegetatiei spontane

Număr anunț
DA40959982
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL JIUL PETROSANI (CUI 26065160)
Furnizor / câștigător
RRR CLEAN LAND S.R.L. (CUI 35175625)
Cod CPV
45111220-6 · Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.075 RON
Valoare atribuită
15.075 RON
Data publicării
07.08.2026 13:48
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
09.08.2026 19:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.075 RON

din 15.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.