Ofertă acceptată Cumpărare directă

PELETI HS

Număr anunț
DA40966779
Autoritate contractantă
COMUNA CASCIOARELE (CONSILIUL LOCAL CASCIOARELE) (CUI 3796802)
Furnizor / câștigător
MINIMARKET SRL (CUI RO1297792)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.378,35 RON
Valoare atribuită
28.378,35 RON
Data publicării
10.08.2026 14:01
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.378,35 RON

din 28.378,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.