Ofertă acceptată Cumpărare directă

taxa itp

Număr anunț
DA40967928
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FACAENI (CUI 23913494)
Furnizor / câștigător
AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
Cod CPV
71631480-8 · Servicii de inspectie rutiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,93 RON
Valoare atribuită
247,93 RON
Data publicării
10.08.2026 15:16
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,93 RON

din 247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.