Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti si materiale educative pentru Gradinita

Număr anunț
DA40968089
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 29006346)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792,53 RON
Valoare atribuită
792,53 RON
Data publicării
10.08.2026 15:28
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

792,53 RON

din 792,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.