Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator indicatoare rutier rutiere METAL de pentru limitare de viteza 30 km

Număr anunț
DA40967548
Autoritate contractantă
Comuna Birnova (CUI 4540690)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.543 RON
Valoare atribuită
6.543 RON
Data publicării
10.08.2026 14:48
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.543 RON

din 6.543 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.