Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxa portabila SAMSUNG 240W, Bluetooth, IPX4, negru
- Număr anunț
- DA40968610
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
- Furnizor / câștigător
- CASPER IT DEVELOPMENT S.R.L. (CUI RO36580057)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.025,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.025,37 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 17:32
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 18:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.025,37 RON
din 2.025,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro