Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartuse toner

Număr anunț
DA40972382
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIEBLING (CUI 29145778)
Furnizor / câștigător
ASTROMECH S.R.L. (CUI RO49574197)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140 RON
Valoare atribuită
140 RON
Data publicării
11.08.2026 11:42
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 21:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140 RON

din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.