Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrod neutru unica folosinta Valleylab
- Număr anunț
- DA40991093
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250 RON
- Valoare atribuită
- 5.250 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:12
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.250 RON
din 5.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro