Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA40990697
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,70 RON
Valoare atribuită
342,70 RON
Data publicării
13.08.2026 13:49
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,70 RON

din 342,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.