Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie
- Număr anunț
- DA40990856
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Gheorghe Pop de Basesti (CUI 4291832)
- Furnizor / câștigător
- SABOU T TRAIAN (CUI 22658520)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.118 RON
- Valoare atribuită
- 1.118 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:58
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.118 RON
din 1.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro