Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII EDUCAȚIONALE ȘI FORMARE CONTINUĂ

Număr anunț
DA40987992
Autoritate contractantă
LICEUL DEMOSTENE BOTEZ TRUSESTI (CUI 3373314)
Furnizor / câștigător
PRO EURO CONSULT PLUS (CUI 52945597)
Cod CPV
80522000-9 · Seminarii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.100 RON
Valoare atribuită
28.100 RON
Data publicării
13.08.2026 11:06
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.100 RON

din 28.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.