Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat Aer conditionat 18000 Btu, Sevicii de MONTAJ aparat de aer conditionat 18000 cu kit montaj 3m

Număr anunț
DA40985386
Autoritate contractantă
LICEUL WALDORF CLUJ NAPOCA (CUI 17989919)
Furnizor / câștigător
CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.680 RON
Valoare atribuită
3.680 RON
Data publicării
13.08.2026 08:35
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.680 RON

din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.