Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de revizie anuala cazane, incalzitoare, reautor.si service in caz de defect, ADV1538704
- Număr anunț
- DA40983721
- Autoritate contractantă
- TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
- Furnizor / câștigător
- ETNIS SRL (CUI RO1956141)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:55
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.100 RON
din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro