Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale si produse pentru croitorie - Penitenciarul Vaslui

Număr anunț
DA40990680
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
FARZAT COM SRL (CUI RO16180250)
Cod CPV
39560000-5 · Diverse articole textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,63 RON
Valoare atribuită
994,63 RON
Data publicării
13.08.2026 13:48
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,63 RON

din 994,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.