Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTELIE FLAMEX MAPP, 400G

Număr anunț
DA40984911
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,77 RON
Valoare atribuită
148,77 RON
Data publicării
13.08.2026 07:12
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,77 RON

din 148,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.