Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU PT CANALE D8 15M

Număr anunț
DA40985067
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,98 RON
Valoare atribuită
223,98 RON
Data publicării
13.08.2026 07:54
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,98 RON

din 223,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.