Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare si intretinere spatii verzi

Număr anunț
DA40992613
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BUZAU (CUI 13606220)
Furnizor / câștigător
ROBERT BF SRL (CUI ro24238981)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.479 RON
Valoare atribuită
2.479 RON
Data publicării
13.08.2026 16:18
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.479 RON

din 2.479 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.