Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament pentru piscine

Număr anunț
DA40992114
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
AS GREENFIELD CONSULTING SRL (CUI RO28044503)
Cod CPV
43324100-1 · Echipament pentru piscine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.823,80 RON
Valoare atribuită
45.823,80 RON
Data publicării
13.08.2026 15:21
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.823,80 RON

din 45.823,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.