Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII SCOALA NR.3 NICULESTI
- Număr anunț
- DA40984689
- Autoritate contractantă
- SCOALAGIMNAZIALA NICULESTI (CUI 29147914)
- Furnizor / câștigător
- PRO DENY CONSTRUCT SRL (CUI RO19112960)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.106,53 RON
- Valoare atribuită
- 65.106,53 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 16:46
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.106,53 RON
din 65.106,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro