Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare statii de autobuz
- Număr anunț
- DA40978256
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATES (CUI 4404656)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTIE MOBIMPEX SRL (CUI RO3600158)
- Cod CPV
- 45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 09:45
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro