Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii consultanta proiect "Modernizarea sitemului de iluminat public stradal, etapa III com. ME"
- Număr anunț
- DA40989366
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI EMINESCU (CUI 3503600)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRA BUSINESS CONSULTING (CUI 14977413)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 12:25
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro