Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rechizite scolare

Număr anunț
DA40992502
Autoritate contractantă
Comuna Greci (Primaria) (CUI 7536953)
Furnizor / câștigător
DITAROM SRL (CUI 10369227)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.591,96 RON
Valoare atribuită
27.591,96 RON
Data publicării
13.08.2026 15:59
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.591,96 RON

din 27.591,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.