Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru analiza fizico chimice ape

Număr anunț
DA40993570
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI MARAMURES (CUI 11317889)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
14.08.2026 08:58
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.