Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucr[ri de reparatii in scoala din Batanii Mici
- Număr anunț
- DA40985854
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA KONSZA SAMU BATANII MARI (CUI 13652111)
- Furnizor / câștigător
- PAIZS-GAL S.R.L. (CUI 46418932)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.697 RON
- Valoare atribuită
- 21.697 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:11
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.697 RON
din 21.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro