Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMIKACINUM 500mg/2ml-sol.inj.
- Număr anunț
- DA40968365
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.988,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.988,36 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 15:56
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.988,36 RON
din 2.988,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro