Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere toalete și lavoare POLIGONUL DE INSTRUCȚIE GÂRLENI ADV1542995

Număr anunț
DA40990909
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
RENTAL INVEST GROUP S.R.L. (CUI RO42021386)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.192,50 RON
Valoare atribuită
10.192,50 RON
Data publicării
13.08.2026 14:00
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.192,50 RON

din 10.192,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.