Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de biblioteca

Număr anunț
DA40993285
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "Petre Dulfu (CUI 3694888)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.442,48 RON
Valoare atribuită
1.442,48 RON
Data publicării
14.08.2026 08:35
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.442,48 RON

din 1.442,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.