Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schema de intercomparare AQUACHECK 2026 - Runda AQ716, proba 4G
- Număr anunț
- DA40993600
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
- Furnizor / câștigător
- FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. (CUI RO15078059)
- Cod CPV
- 71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.407 RON
- Valoare atribuită
- 2.407 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 09:01
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.407 RON
din 2.407 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro