Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extinderi si reparatii

Număr anunț
DA40993620
Autoritate contractantă
COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) (CUI 3963714)
Furnizor / câștigător
TERMO SRL (CUI RO8881950)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.014,51 RON
Valoare atribuită
4.014,51 RON
Data publicării
14.08.2026 09:02
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.014,51 RON

din 4.014,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.