Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Brother MFC L3760CDW, L8340CDW, L8390CDW, L8230CDW, L8240CDW, L3220CW, DCP L3560CDW, TN
- Număr anunț
- DA40993708
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-REX SERVICE SRL (CUI RO13807216)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.073,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.073,84 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 09:09
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.073,84 RON
din 1.073,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro