Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre de ulei, benzina, aer VOLVO PENTA

Număr anunț
DA40993046
Autoritate contractantă
R 14236177 Unitatea Militara 02132
Furnizor / câștigător
TURBO MARINE SRL (CUI RO30062293)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.177,78 RON
Valoare atribuită
3.177,78 RON
Data publicării
14.08.2026 08:00
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.177,78 RON

din 3.177,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.