Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark Negru, original, CX635, 75M2XK0

Număr anunț
DA40991294
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL VASLUI (CUI 4359610)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.975 RON
Valoare atribuită
3.975 RON
Data publicării
13.08.2026 14:26
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.975 RON

din 3.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.