Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie pentru irigarea si curatarea plagilor PRONTOSAN FLACON 350 ml 400416 OPM

Număr anunț
DA40993999
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
14.08.2026 09:30
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.