Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare parcare in zona fantanilor in Barzava si Capruta

Număr anunț
DA40988141
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Furnizor / câștigător
TEAM VEST CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43619508)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.000 RON
Valoare atribuită
68.000 RON
Data publicării
13.08.2026 11:15
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.000 RON

din 68.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.