Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,2% sub estimat
MODERNIZARE DRUMURI COMUNALE ÎN COMUNA GÂRBOVI, JUDEȚUL IALOMIȚA
- Număr anunț
- SCNA1135979
- Autoritate contractantă
- COMUNA GARBOVI (CONSILIUL LOCAL GARBOVI) (CUI 4365158)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.406.251,33 RON
- Valoare atribuită
- 5.341.875,02 RON 1,2% sub estimat
- Data anunțului
- 14.08.2026 11:38
- Anunț de participare
- SCN1176796
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (5)
-
07.07.2026 17:29Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareVa transmitem atasat Raspunsurile la solicitarile de clarificari formulate cu privire la Documentatia de atribuire aferenta procedurii de fata pina la aceasta data. Precizam ca, pentru a se asigura respectarea principiului tratamentului egal, solicitarilor de clarificari venite dupa expirarea perioadei acordata prin Fisa de Date in acest scop, nu li se va mai raspundeClarificare DA
-
07.07.2026 16:26Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274247.pdf
-
02.07.2026 15:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareVa transmitem atasat Raspunsurile la solicitarile de clarificari formulate cu privire la Documentatia de atribuire aferenta procedurii de fata pina la aceasta dataRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
26.06.2026 11:17Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarecorectie documente componente ale Documentatiei de Atribuire - rugam utilizati fisierele atasate, in locul celor initial postate initial, aferente unei alte proceduriClarificare DA
-
26.06.2026 11:16Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarecorectie documente componente ale Documentatiei de Atribuire - rugam utilizati fisierele atasate, in locul celor initial postate initial, aferente unei alte proceduriClarificare DA
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ROAD INFRASTRUCTURE INDUSTRY S.R.L. CUI RO32816644
Asociați 1
EDEN CIVIC PARTNER S.R.L. CUI 35671610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OYL EXPERT PAVAJE SRL CUI 37123800
Valoare atribuită
5.341.875,02 RON
din 5.406.251,33 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 64.376,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.