Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,0% sub estimat
,Demolare si reconstruire corp C1 Gradinita Poienarii de Arges, comuna Poienarii de Arges, judetul Arges.
- Număr anunț
- SCNA1135984
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI POIENARII DE ARGES) (CUI 4654733)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.692.034,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.645.114,55 RON 1,0% sub estimat
- Data anunțului
- 14.08.2026 12:11
- Anunț de participare
- SCN1177419
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
23.07.2026 09:49Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
MELENTARII SRL CUI RO 16208742
Asociați 1
QUATTRO EXPERT CONSULTING SRL CUI 33301620
Subcontractanți 3
BEST IMAGE 2003 SRL CUI 15390220
FUTURE ELECTRIC ENERGY PROJECT SRL CUI 36195990
VECTOR SYSTEMS SRL CUI RO 18433929
Valoare atribuită
4.645.114,55 RON
din 4.692.034,90 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 46.920,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.