În evaluare
Anunț de participare
Executie lucrări de modernizare a sistemului de iluminat public, proiectul: ”Reducerea consumului de energie electrica prin inlocuirea corpurilor de iluminat public in municipiul Onesti – Proiect nr. 2" – LOT I ”Reducerea consumului de energie electrica prin inlocuirea corpurilor de iluminat public in municipiul Onesti” LOT II
- Număr anunț
- SCN1178740
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.072.928 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 13:18
- Termen limită
- 02.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278065
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini LOT II .pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT I .pdf.p7s
- Draft de contract LOT II.pdf.p7s
- Draft de contract LOT I .pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278065.pdf
- LOT II Raport de audit energetic r .pdf.p7s
- LOT II Referat verificator atestat PTh Dedviz F3 fara valori SSV AFM.pdf.p7s
- LOT I RAPORT AUDIT ONESTI.pdf.p7s
- LOT I Referat verificator atestat PTh deviz fara valori F3 SSV AFM 6.pdf.p7s
- Modele de formulare modernizare iluminat.docx.p7s
Clarificări & decizii (3)
-
31.08.2026 13:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la solicitarea de clarificari inregistrat cu nr. 73.175 din 31.08.2026RASPUNS LA SOLICITAREA DE CLARIFICARI LOT I
-
27.08.2026 17:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT LA SOLICITARILE DE CLARIFICARI II nr. 72.641 din 27.08.2026RASPUNS CONSOLIDAT LA SOLICITARILE DE CLARIFICARI II
-
27.08.2026 17:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat inregistrat cu nr. 72.594 din 27.08.2026RASPUNS CONSOLIDAT LA SOLICITAREA DE CLARIFICARI
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. CUI RO27884111
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. CUI RO27884111
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.