Acasă · Licitații
· Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare anvelope tractor fata spate 2x11.2-24 cu camere + 2 x 16.9-30 cu camere
- Număr anunț
- DA40995205
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
- Furnizor / câștigător
- AGROMIR STORE S.R.L. (CUI 38668415)
- Cod CPV
- 34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900,83 RON
- Valoare atribuită
- 5.900,83 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:48
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.900,83 RON
din 5.900,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro