Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Leucoplast Banda adeziva pe suport de material netesut 5cm x10m Help Pore elastic
- Număr anunț
- DA40995098
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.672 RON
- Valoare finală
- 2.672 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:41
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2026 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.