Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Midiana Zilnic 3mg/0.03mg*28cpr.film(COMBINATII(DROSPIRENONUM+ETINILESTRADIOLUM))
- Număr anunț
- DA40990611
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33641400-9 · Contraceptive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601,60 RON
- Valoare finală
- 601,60 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:43
- Data finalizării
- 14.08.2026 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.