Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM COMPLET DE PROTEJARE/CONTENTIE/IMOBILIZARE PACIENTI

Număr anunț
DA40990586
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
PRIME HEALTHCARE SRL (CUI RO22609455)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
13.08.2026 13:42
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.