Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier - CREŞTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A CLADIRII PRIMĂRIE

Număr anunț
DA40994776
Autoritate contractantă
COMUNA CASCIOARELE (CONSILIUL LOCAL CASCIOARELE) (CUI 3796802)
Furnizor / câștigător
PROEXCON TRADING 2014 S.R.L. (CUI RO33484667)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
14.08.2026 10:21
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.