Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE SPALATORIE

Număr anunț
DA40994750
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI RO1219301)
Furnizor / câștigător
GLIANA IMPEX SRL (CUI RO6246145)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616,57 RON
Valoare atribuită
1.616,57 RON
Data publicării
14.08.2026 10:19
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616,57 RON

din 1.616,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.