Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE

Număr anunț
DA40989494
Autoritate contractantă
COMUNA SOHATU (PRIMARIA COMUNEI SOHATU) (CUI 4445214)
Furnizor / câștigător
CELTA ART SRL (CUI RO17771115)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,43 RON
Valoare atribuită
388,43 RON
Data publicării
13.08.2026 12:33
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,43 RON

din 388,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.